Praktiker Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-50% & Dostawa gratis

Praktiker to jedna z największych sieci marketów budowlanych od pewnego czasu prowadząca również sklep internetowy. Oferta na praktiker.pl pokrywa się z ofertą sklepów stacjonarnych, choć ceny w niektórych przypadkach mogą się nieco różnić.

Obecne kody promocyjne i okazje na Praktiker:

Przynajmniej 10-20%

Przynajmniej 10-20% na Praktiker.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Praktiker Pełen asortyment materiałów budowlanych, remontowych, akcesoriów, narzędzi i produktów do ogrodu jest dostarczany bez względu na wagę i gabaryty, ale koszty przesyłki są bardzo zróżnicowane. Nie jest to zresztą niczym szczególnym – podobnie skomplikowane tabele obowiązują w większości sklepów z podobnymi artykułami.

Zamówione towary można odebrać osobiście w dowolnym markecie, natomiast dostawy realizują firmy DHL lub Pekaes (ta druga obsługuje zamówienia gabarytowe). Czasy realizacji zamówień zależą ściśle od dostępności określonych produktów – niektóre zamówienia mogą być gotowe do odbioru nawet tego samego dnia, ale na inne trzeba poczekać dłużej. Jeśli w koszyku znajdują się produkty o różnym czasie realizacji, paczka będzie gotowa z upływem najdłuższego z nich.

Czas na zwrot produktów kupionych na praktiker.pl wynosi 30 dni – to jeden z dłuższych terminów w tej branży, a dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zwrotu w dowolnym markecie również produktów dostarczonych przesyłkami kurierskimi.

Praktiker to jeden z większych sklepów, które honorują Kartę Dużej Rodziny uprawniającą do skorzystania z dodatkowych zniżek na niektóre produkty (rabat może sięgnąć 10%, ale jego wysokość jest ustalana przez sklep na podstawie własnych kryteriów).