Próchnik Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-25%

Próchnik to bardzo znany producent odzieży eleganckiej – przede wszystkim męskiej – wykonywanej z dobrych materiałów i z niezwykłą dbałością o detale. Koszule, marynarki, płaszcze, garnitury, kurtki, a także buty dobrych marek i dzianiny można kupić w sklepie internetowym sklep.prochnik.pl.

Obecne kody promocyjne i okazje na Próchnik:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Prochnik.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Próchnik Do dyspozycji klientów e-sklepu oddane zostało kilka kanałów płatności: poza bezpośrednim przelewem bankowym możliwe jest opłacenie zamówienia za pośrednictwem szybkich przelewów transferuj.pl lub kartą płatniczą (te transakcje obsługuje Elavon). Za zamówienie można też zapłacić przy odbiorze. Wszystkie przesyłki, niezależnie od ich wagi, są darmowe. Obsługuje je wyłącznie firma kurierska Siódemka, a czas przygotowania towaru do wysyłki nie przekracza 5 dni roboczych. Zwykle czeka się krócej, ale taki termin zastrzega sobie sklep.

Prawo do zwrotu można wykorzystać w ciągu 14 dni od otrzymania paczki, a najwygodniejszym sposobem jest skontaktowanie się ze sklepem w celu zamówienia kuriera – w tym przypadku podaje się tylko datę, z która kurier odbierze przesyłkę zwrotną i dostarczy ją do firmy obsługującej odstąpienia od umowy.

W razie jakichkolwiek problemów można skorzystać ze wsparcia, którego udziela biuro obsługi klienta czynne w dni robocze od godziny 8 do 16. Można kontaktować się z obsługą telefonicznie lub mailowo – ta druga opcja jest wykorzystywana także do obsługi zwrotów, reklamacji i odstąpień od umowy.