Przydomu Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Darmowa dostawa

Sklep internetowy przydomu.pl oferuje bardzo szeroki wybór produktów do domu i ogrodu. Począwszy od akcesoriów kuchennych i łazienkowych, poprzez dekoracje ogrodowe i środki ochrony roślin, skończywszy na sprzęcie warsztatowym i narzędziach. W ofercie dostępne są także produkty sezonowe: grille, baseny czy meble ogrodowe.

Obecne kody promocyjne i okazje na Przydomu:

15%

Przynajmniej 15% na Przydomu.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Przydomu.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 200 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przydomu Większość paczek można zamówić za kwotę do 10 złotych, jednak przy pobraniu suma ta się zwiększa. Droższe są także z oczywistych przyczyn przesyłki gabarytowe, np. niektóre meble lub akcesoria ogrodowe. Zamówienia o masie nieprzekraczającej 50 kg i droższe od 200 złotych są wysyłane za darmo. Za wszystkie zakupy można bezpiecznie zapłacić tradycyjnym przelewem lub przy odbiorze paczki, ale dostępna jest również opcja szybkiego przelewu internetowego. W tym przypadku użytkownik będzie korzystał z platformy obsługi przelewów przelewy24, ale wiąże się to z dodatkowym kosztem (niecałe 1,5% od wartości zamówienia).

Termin na zwrot zakupów został przez sklep przydomu.pl wydłużony z ustawowych 14 dni ponad dwukrotnie. Obecnie wynosi 30 dni, licząc od daty otrzymania paczki. Sklep szybko zwraca pobraną opłatę – rzadko trzeba czekać 14 dni, choć taki margines zostawia sobie obsługa przydomu.pl. Sklep ten nie prowadzi programu lojalnościowego, ale dla odbiorców mailingu często przygotowywane są dodatkowe promocje. Poza tym dostępny jest specjalny dział sprzedaży promocyjnej na stronie internetowej.