Riccardo Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-50% & Dostawa gratis

Riccardo.pl to sklep obuwniczo-odzieżowy dla niej i dla niego. Oferta jest rozbudowana i obejmuje tysiące produktów znanych marek, w tym także marek z segmentu premium (jest to oddzielna kategoria w e-sklepie).

Obecne kody promocyjne i okazje na Riccardo:

10%

10% na Riccardo.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

promo10

Przynajmniej 20%

Przynajmniej 20% na Riccardo.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych SALE-produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Riccardo.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 200zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Riccardo Główną część oferty stanowią produkty dla kobiet, ale dział męski także jest mocno rozbudowany, choć sklep nie kładzie wielkiego nacisku na jego promocję.

Bardzo ciekawie rozwiązano na riccardo.pl problem opóźnionych przesyłek: każdy klient, który w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia nie otrzyma swojej paczki, dostanie od Riccardo 50 złotych do wydania na kolejne zakupy. Czas realizacji jest więc błyskawiczny i opóźnione paczki prawie się nie zdarzają. W pewien sposób rekompensuje to tylko 14-dniowy termin na zwrot (w innych sklepach coraz częściej termin ten jest wydłużany).

Za zakupy można zapłacić na różne sposoby, w tym szybkim przelewem na platformie PayU, zapewniającej także bezpieczeństwo transakcji kartowych, oraz przez PayPal (gdzie po zdefiniowaniu karty też można dokonać transakcji z jej rachunku). Można także skorzystać z tradycyjnego przelewu lub wybrać przesyłkę pobraniową, a czas na uregulowanie należności wynosi aż 14 dni od złożenia zamówienia.

Towar można odebrać osobiście w puncie sklepu, można zamówić przesyłkę na konkretny adres lub do Paczkomatu. Większość paczek przygotowana jest błyskawicznie, jedynie niektóre produkty sprowadzane są z magazynu firmy brytyjskiej.