Soul Shop Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Darmowa dostawa

Soul to multibrand obuwniczy o dość długiej historii i renomie. W ofercie znajdują się buty kilkunastu znanych marek: New Balance, Converse, Caterpillar, Sperry, Superga, Keckers i innych. Rozszerzenie asortymentu stanowi starannie wyselekcjonowana oferta markowej odzieży i akcesoriów.

Obecne kody promocyjne i okazje na SoulShop:

15%

Przynajmniej 15% na Soulshop.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Soulshop.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 150 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

SoulShop Sklep na soulshop.pl to jeden z tych, które oferują najdłuższy możliwy termin zwrotu – 365 dni na odstąpienie od umowy lub wymianę obuwia. Oczywiście obowiązują standardowe warunki – zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i musi mieć wszystkie oryginalne metki, ale takie wydłużenie czas na zwrot z pewnością poprawia komfort zakupów. Zwroty są realizowane za darmo, po paczkę przyjeżdża kurier, dlatego wcześniej należy skontaktować się z obsługą Soul, żeby uzgodnić termin odbioru. Sama wysyłka jest tania – koszt to 12 złotych dla paczek o wartości poniżej 150 złotych, a powyżej tej granicy zakupy wysyłane są za darmo. Produkty można zamówić do sklepu albo na adres (UPS) lub do Paczkomatu.

Należność za zakupy dokonane na soulshop.pl można uiścić szybkie płatności elektroniczne PayU lub Transferuj. Soul wysyła również paczki pobraniowe, a każdą przesyłkę można też zamówić do dowolnego sklepu stacjonarnego, skąd odbiera się ją po przedpłacie w ciągu 5 dni – za towar ze sklepu internetowego nie można zapłacić w punkcie stacjonarnym.