Soxy Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25%

Soxy.pl to jeden z nielicznych sklepów ze skarpetami, przynajmniej jeśli idzie o skarpety męskie, które dostępne są w kolorach innych niż czerń i odcienie szarości. Soxy stawia sobie za cel tworzenie kultury kolorowych skarpet i jakkolwiek egzotycznie to nie brzmi, ten cel od kilku lat firma z sukcesem realizuje. W sklepie internetowym dostępnych jest w każdej kolekcji od kilkudziesięciu wzorów i rozmiarów męskich skarpet.

Obecne kody promocyjne i okazje na Soxy:

15%

Przynajmniej 15% na Soxy.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Soxy Wszystkie płatności w serwisie obsługiwane są przez Blue Media lub PayU, więc księgowanie następuje niemal natychmiast, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że zamówiony towar zostanie wyprzedany. Wysyłka realizowana jest najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych, ceny przesyłek nie są wygórowane. Czas na zwrot to 14 dni, a w sprawach konfliktowych można zawsze kontaktować się z konsultantami sklepu mailowo lub telefonicznie.

Zmiana oferty nie następuje regularnie: kolekcje są zmieniane zwykle co kilka tygodni, ale te najdłuższe serie wystarczają nawet na ponad kwartał. Nie jest też rzadkością pozostawienie asortymentu ze starszej kolekcji po dodaniu nowych produktów. Ceny są wtedy atrakcyjniejsze, ale niskie stany magazynowe utrzymują się dość krótko i nie ma możliwości rezerwowania towaru.