Sympatia.pl Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-30%

Sympatia to jeden z najstarszych w polskim internecie serwisów randkowych, który obecnie działa w subdomenie portalu Onet: sympatia.onet.pl. Użytkownicy mogą korzystać z podstawowych darmowych kont lub opcji dodatkowo płatnych – abonamentu lub usług dodatkowych o różnej specyfice.

Obecne kody promocyjne i okazje na Sympatia:

10-20%

Przynajmniej 10-20% na Sympatia.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Płatności mają w serwisie sympatia.onet.pl różną specyfikę – usługi abonamentowe prowadzone są w formie subskrypcyjnej, co oznacza, że płatności są realizowane cyklicznie, a niektóre usługi dodatkowe o charakterze jednorazowym płatne są za pośrednictwem serwisów SMS Premium. Komplikuje to nieco specyfikę zwrotów, która w przypadku usług wirtualnych i tak jest złożona: aby móc korzystać z podstawowego, 14-dniowego okresu odstąpienia od umowy, użytkownik nie może w tym czasie rozpocząć korzystania z usługi płatnej. Z usług jednorazowych o charakterze incydentalnym niekiedy zrezygnować się nie da, ponieważ są one automatycznie wykorzystywane. Paradoksalnie jest to jeden z serwisów w tej branży, który ma najbardziej przejrzystą politykę odstąpienia od umowy, ale po prostu specyfika usług wirtualnych wymusza pewną komplikację zapisów prawnych. Generalnie niewiele usług można wypowiedzieć, nie tracąc przy tym wpłaconej już kwoty – można anulować usługi abonamentowe w taki sposób, aby nie były naliczane kolejne płatności. Wiele osób jednak pozostaje przy tego rodzaju usługach dodatkowych, ponieważ Sympatia to jeden z nielicznych portali z branży, które z biegiem czasu nie zostały zamienione w serwis erotyczny.