Tchibo Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-50% & 20-40 zł

Tchibo to rozpoznawalna marka, która w internecie szybko z pozycji sklepu z kawą, przeszła do szeroko rozumianych artykułów lifestylowych. Dziś w ofercie tchibo.pl znajdują się zarówno oryginalne kawy oraz akcesoria do ich parzenia, jak i odzież, dodatki, bielizna oraz artykuły związane z wyposażeniem domu i dekoracją wnętrz.

Obecne kody promocyjne i okazje na Tchibo:

20 zł

20 zł na Tchibo.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Tchibo.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Tchibo Oferta sklepu internetowego tchibo.pl w wielu punktach różni się od oferty sklepów tradycyjnych tej marki, szczególnie jeśli chodzi o kawy – tutaj dostępne są tylko niektóre, popularniejsze gatunki, a wszystko po to, aby uniknąć sytuacji sprzedaży zwietrzałych ziaren. Oferta aktualizowana jest z interwałem tygodniowym, ale kupować trzeba szybko, ponieważ asortyment nie ma oddzielnej puli dla różnych krajów. Taki model sprzedaży w połączeniu z opcją odbioru osobistego w punktach naziemnych za darmo sprawdził się w wielu krajach. W Polsce nadal najpopularniejszą formą dostawy jest wysyłka. Zwrot produktów możliwy jest w ciągu 30 dni od odbioru przesyłki, a formularz zwrotu dołączany jest do każdego zamówienia. Realizacja zamówień zajmuje od 3 do 7 dni, a koszt wysyłki w przypadku zdecydowanej większości produktów wynosi 12,50 (bezpłatna dostawa kurierem obowiązuje dla zamówień o wartości powyżej 150 złotych). Dostarczane produkty są bezpiecznie zapakowane, a sam transport zwykle nie zajmuje więcej niż jeden dzień roboczy.