Tolpa Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-30% & 25-50zł

Tołpa jest polskim producentem i dystrybutorem kosmetyków i dermokosmetyków. W sklepie na tolpa.pl można kupić praktycznie wszystkie produkty znajdujące się w ofercie, a to opcja o tyle atrakcyjna, że niewiele jest sklepów i drogerii, które mają w asortymencie wiele produktów tego producenta.

Obecne kody promocyjne i okazje na Tolpa:

25-50zł rabatu

25-50zł rabatu na Tolpa.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Zapisz się do newslettera Tolpa i odbierz zniżkę na zakupy. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przynajmniej 20%

Przynajmniej 20% na Tolpa.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Tolpa.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 80 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Tolpa Sposoby zapłaty za zamówienie są tylko 3 – to upraszcza wybór odpowiedniej. Najdłużej czeka się na realizację zwykłego przelewu (2-3 dni robocze), a zamówienia opłacone przez PayU (szybkim przelewem lub kartą) i wysłane za pobraniem przygotowane są zdecydowanie szybciej. Żadna z tych form opłat nie wiąże się z naliczeniem jakikolwiek dodatkowych opłat. Wysyłka kosztuje od 9 do 18 złotych, a jej koszt zależy tylko od przewoźnika (pobranie jest dodatkowo płatne). Paczki dostarcza Poczta Polska, kurierzy DHL lub DPD albo InPost do sieci Paczkomatów. Deklarowany czas na przygotowanie zamówienia to 24 godziny. Wyjątki od tej reguły to niektóre produkty promocyjne, natomiast w takim przypadku informacja o wydłużeniu czasu realizacji jest widoczna od razu.

Na tolpa.pl można zamówić również zestawy próbek – są one dostarczane listem przez Pocztę Polską i pozwalają poznać bieżącą ofertę z konkretnego segmentu. Jest to jeden z nielicznych sklepów, które dają taką możliwość. Próbki można również zamówić jako dodatkowy produkt do podstawowego zamówienia – wtedy zostaną dostarczone razem z reszta paczki. Czas na odstąpienie od umowy to 30 dni.