Tripsta Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25%

Tripsta to internetowy portal biura podróży, umożliwiający przeglądanie i rezerwację lotów między wieloma lotniskami na świecie. Na polskim rynku firma działa od 2010 roku, a wszystkie serwisy Tripsta pozwalają co roku ponad milionowi pasażerów znaleźć idealny lot.

Obecne kody promocyjne i okazje na Tripsta:

15%

Przynajmniej 15% na Tripsta.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Tripsta Wyszukiwarka Tripsta przeszukuje zarówno bazy przewoźników tradycyjnych, jak i niskokosztowych (tanich linii lotniczych), a wybór parametrów pozostawiony jest użytkownikom.

Tripsta.pl pozwala na opłacenie biletów kartą lub szybkim przelewem za pośrednictwem platformy DotPay. Czas na opłacenie rezerwacji to 24 godziny – po tym okresie, jeśli środki nie zostaną zaksięgowane na koncie tripsta.pl, rezerwacja zostanie anulowana i cały proces zakupu trzeba będzie powtórzyć. Ze względu na specyfikę sprzedawanych produktów, mogą pojawić się dodatkowe obciążenia karty płatniczej – o nich użytkownik jest informowany przed opłaceniem zamówienia.

Na tripsta.pl można zapłacić swoją kartą za inną osobę – konieczna może jednak być telefoniczna weryfikacja, dlatego portal wymaga podania numeru kontaktowego do posiadacza karty. Procedura zwrotu jest dosyć skomplikowana i zależy od regulacji wprowadzonych przez poszczególne linie lotnicze – w tym przypadku prawo do odstąpienia od umowy może nie obowiązywać i w celu zyskania całkowitej pewności należy skontaktować się z biurem obsługi klienta lub liniami lotniczymi – Tripsta jest zasadniczo tylko pośrednikiem i działa w imieniu oraz na polecenie klientów, zatem procedury reklamacyjne nieco się komplikują.