TXM24 Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Darmowa dostawa

TXM24 to sieć stacjonarnych sklepów z odzieżą, obuwiem, dodatkami i wyposażeniem domu, a także market internetowy dostępny pod adresem txm24.pl. Oferta nie jest może przesadnie bogata w poszczególnych kategoriach, ale na pewno różnorodna: dostępnych jest wiele krojów i fasonów odzieży, więc relatywnie łatwo jest tu znaleźć idealny dla siebie wzór.

Obecne kody promocyjne i okazje na TXM24:

20%

Przynajmniej 20% na TXM24.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na TXM24.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 149 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

TXM24 Sklep udostępnia poza możliwością bezpośrednich zamówień przez stronę internetową, także zamówienia telefoniczne (tylko z pobraniową wysyłką kurierską). Za zakupy można zapłacić szybkim przelewem lub kartą płatniczą. Te płatności obsługuje PayU. Ta sama firma odpowiada też za pośrednictwo w realizacji wniosków o raty – minimalna wartość zamówienia, które można opłacić przez raty PayU to 300 złotych.

Koszt przesyłki wynosi od 4,99 (Paczka w Ruchu) do 9,99 zł (przesyłka kurierska), natomiast darmowa wysyłka obejmuje wszystkie zamówienia o wartości powyżej 149 złotych. Towar wysłany będzie za darmo również w przypadku zakupu co najmniej jednego produktu objętego darmową wysyłką oraz w przypadku zamówienia do dowolnego sklepu stacjonarnego TXM24.

Czas na zwrot i odstąpienie od umowy to 14 dni – zwrot dokonywany jest tylko na koszt klienta, ale nie trzeba wcześniej go anonsować. Łatwo jest też zwrócić towar w sklepie stacjonarnym, również jeśli zamówiony był do domu.