Urban Decay Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-30% & Dostawa gratis

Sklep urban-decay.pl to jeden z niszowych sklepów z kolorowymi kosmetykami. Najbardziej znanym elementem oferty są cienie do powiek, choć również podkłady, tusze, bronzery i inne cieszą się sporą popularnością.

Obecne kody promocyjne i okazje na Urban Decay:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Urban-decay.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych SALE-produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Urban-decay.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 200zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Urban Decay Oferta jest aktualizowana dość często, a wielkość serii niektórych linii ograniczona – dotyczy to szczególnie produktów i kompletów przygotowywanych na specjalne okazje.

Realizacja zamówienia złożonego na Urban Decay rzadko zajmuje więcej niż jeden dzień roboczy – wszystkie produkty zasadniczo znajdują się już w magazynie urban-decay.pl, więc kurier bardzo szybko dostaje gotową do doręczenia paczkę. Cechą szczególną sklepu jest górna granica ilości zamawianych produktów: do 5 z jednego rodzaju. Zapobiega to masowemu wykupowaniu kosmetyków przez konkurencję, a jednocześnie pozwala zachować elitarny charakter sklepu. Marką, która odpowiada za sklep, jest L’Oreal, a więc jeden z potentatów rynku kosmetycznego, który może sobie pozwolić na wprowadzenie takich ograniczeń.

Czas na zwrot produktów wynosi 14 dni. Ze zwrotami nie ma żadnych problemów – nie trzeba ich wcześniej uzgadniać, nie ma też kłopotu z wyborem adresu, pod który należy oddać paczkę. W dwa tygodnie od odbioru paczki ze zwrotem środki będą przelane na konto lub dopisane do rachunku karty, którą zostało opłacone zamówienie. Koszt dostawy to 9 lub 13 złotych w zależności od firmy, która ma zrealizować zamówienie, a jeśli wartość koszyka przekroczy 200 złotych, to dostawa będzie za darmo.