VIP Collection Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25% & Darmowa dostawa

Sklep internetowy VIP Collection prowadzony jest przez znaną i wysoko cenioną markę producenta galanterii skórzanej, firmę Wittchen. Choć sam serwis internetowy nie wygląda przesadnie nowocześnie, można za jego pośrednictwem kupić do kilkuset różnych modeli torebek, artykułów podróżnych, rękawiczek, pasków czy galanterii biurowej. Objętość asortymentu zależy od składu bieżących kolekcji.

Obecne kody promocyjne i okazje na VIP Collection:

15-25%

Przynajmniej 15-25% na VipCollection.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na VipCollection.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 200 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

VIP Collection Poza bezpośrednimi zamówieniami w sklepie możliwe jest także złożenie dyspozycji przez e-mail. Każde zamówienie, bez względu na formę złożenia, będzie obsłużone w terminie do 7 dni (do 2, jeśli towar znajduje się w magazynie głównym). Jedynym sposobem dostawy jest przesyłka kurierska w firmie UPS i koszt tego wariantu wynosi 15 złotych. Dostawa jest gratis dla zamówień o wartości przewyższającej 200 złotych. Płatności ekspresowe obsługuje DialCom, ale za paczkę można też zapłacić tradycyjnym przelewem o nieco dłuższym czasie realizacji (do 3 dni roboczych) lub zamawiając przesyłkę pobraniową. Klientom vipcollection.pl przysługuje czternastodniowy czas na odstąpienie od umowy. W tym czasie należy poinformować sklep o decyzji o zwrocie towaru i w ciągu kolejnych 14 dni odesłać produkt na adres podany przez dystrybutora.

Witryna sklepowa sklep.vipcollection.pl prezentuje całość kolekcji, dlatego niektóre z produktów mogą być niedostępne w sklepach stacjonarnych. Warto wspomnieć też o tym, że odbiorcy mailingu czasem otrzymują dodatkowe zniżki lub jako pierwsi są informowani o zbliżających się kampaniach promocyjnych, w czasie których upusty sięgają nawet 50%.