Vissavi Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-30% & 20-50zł

Vissavi to producent i dystrybutor eleganckiej i codziennej odzieży damskiej. Kolekcje prezentowane w salonach i na vissavi.pl są dość krótkie, ale zdecydowanie wyróżniają się na tle innych sieci odzieżowych. Lista produktów w sprzedaży zwykle obejmuje kilkaset pozycji, wliczając odzież z końcówek serii i outletu poprzednich kolekcji.

Obecne kody promocyjne i okazje na Vissavi:

20-50zł rabatu

20-50zł rabatu na Vissavi.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Zapisz się do newslettera Vissavi i odbierz zniżkę na zakupy. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Przynajmniej 20%

Przynajmniej 20% na Vissavi.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Vissavi.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 100 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Vissavi Wysyłka realizowana jest za darmo przy zamówieniu o wartości przekraczającej 100 złotych. Poniżej tej kwoty cena paczki to 9,99, 16 lub 20 złotych odpowiednio dla przedpłaty i wysyłki w Paczkomacie albo kurierem oraz przesyłki kurierskiej pobraniowej. Za zakupy można zapłacić tradycyjnym przelewem lub korzystając z szybkich przelewów elektronicznych na platformie Przelewy24.

Zwrot kupionej odzieży jest możliwy w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar kupiony na vissavi.pl można też łatwo wymienić – do paczki ze zwracanym produktem należy dołączyć wypełniony formularz wymiany. Przed odesłaniem takiej przesyłki trzeba jednak upewnić się, kontaktując się ze sklepem, czy jest dostępny żądany rozmiar produktu. Zwroty pieniędzy realizowane są przelewami, paczki pobraniowe nie są odbierane.

Dla klientów biznesowych Vissavi prowadzi sprzedaż hurtową. W tym przypadku zasady płatności, dostawy i zwrotów są oczywiście inne niż w przypadku sprzedaży konsumentom, natomiast oferta i podstawowe możliwości pozostają niezmienne, choć ilości hurtowych nie zamawia się bezpośrednio przez sklep.