Wólczanka Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-20% & Dostawa gratis

Wólczanka to bardzo znany polski producent odzieży wizytowej. Początkowo oferta sklepu obejmowała praktycznie wyłącznie koszule męskie, obecnie jest zdecydowanie bardziej rozbudowana i obejmuje zarówno modę męską, jak i damską, i to nie tylko w segmencie „Biznes”, ale także odzież casualową, choć elegancką.

Obecne kody promocyjne i okazje na Wólczanka:

Przynajmniej 20%

Przynajmniej 20% na Wolczanka.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych outlet-produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Wólczanka Za zamówienia na wolczanka.pl można zapłacić szybkim przelewem (realizowanym przez PayU), kartą płatniczą (eCard), zwykłym przelewem, a w przypadku wyboru przesyłki kurierskiej jako metody dostawy także przy odbiorze paczki. Paczki kosztują 9 złotych (Paczkomaty), 12 (kurier opłacony z góry) lub 15 (kurier pobraniowy). Bieżące kolekcje można też za darmo odbierać w butikach stacjonarnych – ta opcja nie jest dostępna przy produktach wyprzedażowych. Czas realizacji zamówienia to do 7 dni – w tym czasie sklep przygotowuje paczkę do wysyłki, choć większość zamówień jest obsługiwana trochę szybciej. Ponieważ jednak nie wszystkie produkty znajdują się w głównym magazynie, przy pewnych zakupach trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Zwroty zakupionego towaru są możliwe zarówno drogą wysyłkową, jak i w butiku – dotyczy także produktów, które były dostarczane kurierem lub do Paczkomatu. Czas na odstąpienie od umowy to 14 dni i w tym czasie trzeba przynajmniej poinformować sklep o odstąpieniu od umowy. Szczegółowe instrukcje można uzyskać u konsultantów oraz w każdym sklepie stacjonarnym Wólczanki.