Wyjątkowy Prezent Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 15-25%

W serwisie www.wyjatkowyprezent.pl można kupić oryginalne i niebanalne prezenty – zamiast chińskiej tandety i niepotrzebnych przedmiotów, kupuje się tutaj przeżycia: skok spadochronowy, kolacja w ciemności, jazda Ferrari po mieście czy wyjazd survivalowy to tylko niektóre propozycje. Serwis ten nie ma wiele wspólnego z zakupami grupowymi i kupuje się wyłącznie pełnowartościowe vouchery na niepowtarzalne wydarzenia.

Obecne kody promocyjne i okazje na Wyjątkowy Prezent:

5-25%

Przynajmniej 5-25% na WyjatkowyPrezent.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Za każdy voucher można zapłacić online (tradycyjnym przelewem, szybkim przelewem lub kartą przez PayU, z salda konta PayPal) lub gotówką przy odbiorze (dostępna jest zarówno wysyłka przesyłką pobraniową, jak i płatność przy odbiorze w punkcie własnym lub partnerskim). Oczywiście można zamówić także voucher w formie elektronicznej i wtedy jego wysyłka odbywa się błyskawicznie po zaksięgowaniu wpłaty i nic nie kosztuje, ale jeśli ma to być prezent, to można zamówić wydrukowany bilet w eleganckim opakowaniu. W tym przypadku darmowa dostawa (kurierem lub do Paczkomatu) obowiązuje przy wartości vouchera powyżej 200 złotych.

Wyjątkowy Prezent Obecnie w ofercie sklepów Wyjątkowy prezent jest ponad 1500 różnych atrakcji, z których wybrane dostępne są w kilku wariantach. Ta ilość cały czas rośnie, a vouchery znacznie różnią się między sobą zarówno dostępnością, jak i ceną, miejscem, w którym można je wykorzystać, jak i charakterem. Sporą grupę klientów stanowią tu klienci powracający, którzy szukają kolejnych ciekawych przeżyć.