Yups Kod Rabatowy / Promocyjny 2018 | Rabat 10-50% & Dostawa gratis

Yups (www.yups.pl) to sklep odzieżowy i obuwniczy dla kobiet z klasą. Nie jest to najbardziej znana marka, ale z lookbookiem obejmującym kilkaset pozycji, w tym przede wszystkim wyroby marki własnej. Od 2000 roku, w którym marka została założona, grono klientek cały czas się powiększa, a Yups stanowi coraz poważniejszą konkurencję dla mainstreamowych butików w galeriach handlowych.

Obecne kody promocyjne i okazje na Yups:

Przynajmniej 15%

Przynajmniej 15% na Yups.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa na Yups.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Darmowa dostawa dotyczy zakupów za minimum 100 zł. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Jednym z atutów (oczywiście poza samą jakością czy różnorodnością dostępnych fasonów i krojów) jest niska cena. Przekłada się to również na łatwość skompletowania zamówienia, które będzie mogło zostać wysłane za darmo. W tym celu wartość koszyka musi przekroczyć 100 złotych, co jak na sklep odzieżowy nie jest dużą wartością. Poniżej tej kwoty wysyłka kosztuje od 8 do 16 złotych (do Paczkomatu, pocztą lub kurierem). Sklep internetowy www.yups.pl prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową i nie ma możliwości odbioru osobistego, ale można oczywiście skorzystać z przesyłki pobraniowej. Za zamówienia można też zapłacić przelewem tradycyjnym lub korzystając z platformy PayU (karta i przelew).

Yups Czas na odstąpienie od umowy to 14 dni. Zwrot gotówki następuje szybko, sklep zwykle nie czeka z tym do ostatniej chwili, a z wymianami nie ma większych problemów, jeśli tylko poszukiwany towar dalej znajduje się na stanie. Żeby się upewnić, najlepiej jest zadzwonić i potwierdzić dostępność wybranego modelu, wzoru lub koloru.