Złote Wyprzedaże Kod Rabatowy / Kupon Promocyjny 2018 | Rabat 10-30%

Złote Wyprzedaże to w zasadzie nie tyle sklep, ile raczej klub zakupowy. Dostęp do ofert jest możliwy dopiero po rejestracji, (podgląd po wejściu na listę ofert z innej podstrony serwisu niż strona startowa) a lista ofert zależy od aktualnej listy partnerów serwisu oraz ich asortymenty. Ceny mogą być niższe od proponowanych przez producentów na początku danego sezonu czy serii nawet o 80%.

Obecne kody promocyjne i okazje na Złote Wyprzedaże:

10-30%

Przynajmniej 10-20% na ZloteWyprzedaze.pl.

POKAŻ KOD RABATOWY

Kod rabatowy nie jest wymagany. Promocja dotyczy wybranych produktów. Zobacz link, który otworzy Ci się w nowej karcie Twojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby otworzyć link ponownie.

Serwis zlotewyprzedaze.pl ogranicza ilość możliwych do kupienia przedmiotów – każda kampania promocyjna rządzi się w tym zakresie nieco innymi prawami. Zamówienie większej ilości produktów jest możliwe dopiero po zresetowaniu koszyka. Problemy z dostępnością towaru zdarzają się incydentalnie, jeśli jednak okazałoby się, że stan magazynowy wyczerpałby się, serwis informuje o tym użytkownika w terminie do 30 dni. Na opłacenie zamówienia jest godzina – można płacić przez PayU albo PayPal. Jedyną inną opcją jest zamówienie przesyłki pobraniowej, natomiast w tym celu konieczna jest wcześniejsza weryfikacja prawidłowości danych adresowych. Dostawa odbywa się do Paczkomatu, do kiosku Ruchu albo za pośrednictwem kuriera UPS.

Od umowy można odstąpić w terminie 30 dni. Można w tym celu wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy i jest to zalecana ścieżka postępowania, ale można też od razu odesłać towar na adres podany w serwisie zlotewyprzedaze.pl i wówczas nie trzeba przygotowywać odrębnego oświadczenia, natomiast ze względu na ryzyko zaginięcia przesyłki nie jest to zalecane rozwiązanie.